Baymak Servisi HAKKIMIZDA | ALARKO SERVİSİ Alarko Servisi Ve Alarko Servis | 7/24 Acil Teknik Servis

Hakkımızda

introduction about us

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Hakkımızda

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Alarko kombi servisi olarak uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerinde faliyet göstermekteyiz. Alarko kombilerinizin bakımı için 7/24 bizlere ulaşabilir, tecrübeli personellerimizle garantili bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Kombi Parça Değişimlerinde Garanti

Kombi arızalarınızda değiştiren tüm parçalar firmamızın garanti kapsamındadır. Değiştiren parçadan dolayı tekrarlayan bir sorununuz olduğu zaman değiştirilecek yeni yedek parçadan ve servisten kesinlikle ücret alınmaz.

Destek İçin;
0532 175 3860
0216 639 0994
Destek@alarkoservisim.com

PROFESYONEL KADRO

Alanında uzman kombİ servis ekibimiz ve profesyönel çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Orjinal Yedek Parça

%100 Orjinal Yedek Parçalarımız İle Gözünüz Arkada Kalmasın.

7/24 DESTEK

7 Gün 24 Saat Hız Odaklı Servis

HİZMETLERİMİZ

Alarko kombi onarımında, kombilerinizin arızalanmasında deneyimli personellerimiz arıza tespiti yapmakta ve çözüm üreterek kombinizi sorunsuz bir şekilde size teslim etmektedir. Unutulmamalıdır ki kombi onarımı bilgi isteyen ustalık gerektiren bir iştir.

%100 ORJİNAL YEDEK PARÇALAR İLE İÇİNİZ RAHAT OLSUN.

%100 Orjinal ürünlerimizde yüksek kalite sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her ürün için daimi memnuniyetinizi garanti etmemizin altında yatan neden de işte budur

Cihazın ömrünü uzatmak, yüksek verimle çalışmasını sağlamak, yaşam konforunu artırmak için kombi bakımları periyodik olarak yaptırılmalıdır. Kombi bakımı neden yaptırılmalıdır? Sorusuna birbirinden farklı yanıtlar vermek mümkündür. Ancak her maddenin önemi büyüktür ve ihmale gelmemelidir.

Bilhassa su, gaz ve elektriğin aynı anda çalıştığı bir sistem olması sebebiyle oldukça önemlidir. Can ve mal güvenliğini tehdit etmeyecek şekilde düzenlenmelidir.

Kombi Bakımının Faydası 99%
Kombi Bakımının Faturalara Olan Faydası 75%
Petek Temizliğinin Faydası 90%